O nás

Vysoká spokojnosť zákazníkov. Neznamená to ponúkať len kvalitné produkty a služby. Filozofiou firmy je, že u nás dostanete komplexné riešenia na svoje požiadavky a bezkonkurenčnú cenu. Toto oceňujú nie len naši zákazníci v automobilovom priemysle, ale i v elektronickom, nábytkárskom ako aj v ďalších odvetviach. Preto ak sa obrátite na nás,  tak vsádzate na ISTOTU, SPOĽAHLIVOSŤ a PROFESIONALITU...

 

Zameranie spoločnosti

Spoločnosť Automotive Group SK, s.r.o. pôsobí na trhu dodávateľov pre automobilový priemysel od roku 2004. Striháme a šijeme čalúnenia nielen pre automobilový priemysel. Spoločnosť zaviedla systém manažérstva kvality podľa normy  ISO /TS 16949:2009. Technologické vybavenie výroby zodpovedá súčasným požiadavkám zákazníkov. Disponujeme špičkovým zariadením v danej oblasti.

Poskytujeme svojim zákazníkom komplexné riešenie spracovania projektov. Realizujeme projekty podľa dodaných požiadaviek zákazníka od návrhu, optimalizáciu, výpočet spotreby materiálov, vypracovanie technologickej dokumentácie až po sériovú výrobu produktov.

Nosným programom podnikateľského zámeru spoločnosti AMG SK, s.r.o. je vysokokvalitné a veľkokapacitné priemyselné strihanie a šitie čalúnení pre automobilový priemysel, čalúnení dverových výplní, izolačných, protihlukových a kobercových výplní, autopoťahov, detských  autosedačiek, detských sedákov,  celkových a čiastočných transportných  ochranných obalov na strechy a  kapoty áut, ochranných návlekov na zrkadlá a sedadlá. Strihanie a šitie transportných obalov určených na hromadnú prepravu komponentov,  textilných výplní do pevných kovových konštrukcií a plastových  prepraviek. Strihanie a šitie  strešných sieťok / veterné štíty a mnoho iných.

História AMG SK

2004 výroba bola rozšírená o nové projekty v strihaní, šití a zváraní celkových a čiastočných transportných obalov na ochranu karosérií áut.

2005  strihanie a šitie textilných vložiek do kovových konštrukcií a textilných vložiek do prepraviek pre hromadný transport komponentov pre automobilový   priemysel.

2006 strihanie a lepenie protihlukových výplní do interiérov automobilov.

2007 strihanie a šitie kombinéz pre servisné automobilové tímy.

2008  veľkovýroba strihania a šitia poťahov do detských autosedačiek.

2009 spustili sme realizáciu projektu a veľkokapacitnú sériovú výrobu strešných sieťok – veterné štíty do automobilov.

2009 rozšírili sme výrobu o šitie čalúnení sedacích súprav pre nábytkársky priemysel.

2010 rozšírená výroba o ďalšie projekty :

- strihanie a lepenie netkaných textílií ako pomocný materiál pre štátnu jadrovú a vyraďovaciu spoločnosť. 

- strihanie a šitie koženkových čalúnení do interiérov automobilov.

2011 rozšírili sme výrobu o nový projekt strihanie dielov slnečné clony do interiérov automobilov.

2012 máme rozpracované nové projekty s našimi stálymi zákazníkmi, a taktiež aktívne rokujeme s potenciálnymi zákazníkmi s cieľom získania nových obchodných kontraktov.

2015 naša spoločnosť získala pečať Významný exportér Slovenskej republiky.


Automotive_Group_SK__s.r.o._protokol_SJ.pdf