Strojový park

Strojový park striháreň:
Technické zariadenie- CNC strihacie stroje Lectra
nám umožňujú strihať rôzne druhy textilných materiálov, netkaných textílií,  netkaných textílií s fóliovou povrchovou úpravou, PVC materiál, papier, molitan, pena a mnoho iných. Ponúkame možnosť vyrezania rôznych tvarov na základe požiadavky zákazníka.
Podstatným benefitom tohto systému je možnosť regulovať silu vákua, čo nám umožňuje spracovávať látky s penovým podkladom pre automobilový priemysel, kde sa vyžaduje vysoká presnosť. 

Navrhujeme čo najoptimálnejšie rozloženie strihových súčastí / dielov. Zabezpečíme tým lepšiu, úspornejšiu využiteľnosť materiálov a znížime množstvo odpadu na minimum.
Strihací stroj ponúka vysoko účinný, výkonný a mnohostranný systém dostupný na strihanie čalúnení interiérov v nábytkárskom priemysle, čalúnení interiérov v automobilovom priemysle, kožených výrobkov pre obuvnícky priemysel, športový priemysel a mnoho iných.


Strojový park šijacia dielňa:
Vlastníme jednoihlové a dvojihlové stroje s možnosťou využitia na šitie nielen textilných materiálov, ale aj netkaných textílií s fóliovou povrchovou úpravou a PVC materiálov. Lemovacie stroje, Zipsovací stroj, Zváracie stroje pre vysokofrekvenčné zváranie netkaných textílií.

Zariadenie obsluhuje odborne zaškolený personál. Údržbu zabezpečuje naše technické oddelenie v spolupráci s dodávateľom strojných zariadení.