logo amg s textom

Obalové riešenia na opätovné použitie

Vytvárame odolné a na mieru šité obalové riešenia na prepravu dielov
  

Najčastejšie riešenia

  • Špeciálne textilné vložky na prepravu dielov a dielov citlivých na kontakt
  • Kartonplastové prepravky a boxy
  • Plastové prepravky
 
polička na balené produkty

Portfólio materiálov

Aby sa obaly mohli dlhodobo a opakovane využívať, pri ich výrobe používame širokú škálu materiálov s vlastnosťami, ako je pevnosť, odolnosť a oterová ochrana dielu, vrátane špeciálnych vlastností, ako sú antistatická vlastnosť, elektrostaticky disipatívna vlastnosť na vysoko senzitívne diely.

Vlákna HDPE: Využitím pevnosti a odolnosti vlákien z polyetylénu s vysokou hustotou (HDPE) naše obalové riešenia na opakované použitie poskytujú robustnú ochranu pre rôzne produkty. Od priemyselných komponentov až po jemné predmety, naše obaly na báze HDPE zaisťujú bezpečnú prepravu a skladovanie.

PVC: Využívame polyvinylchlorid (PVC) na vytváranie opakovane použiteľných obalových riešení, ktoré kombinujú flexibilitu a odolnosť. Naše obaly na báze PVC sú navrhnuté tak, aby vydržali náročnosť prepravy a možno ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám vašich produktov.

Netkané materiály: Netkané materiály hrajú kľúčovú úlohu v našich udržateľných obalových riešeniach. Tieto materiály, známou svojou priedušnosťou a všestrannosťou, sa používajú na zlepšenie ochranných vlastností našich obalov a zabezpečujú, že vaše výrobky budú skladované a prepravované opatrne

Výhody opakovane použiteľných obalov

Udržateľnosť: Znížte svoju ekologickú stopu s našimi opakovane použiteľnými obalovými riešeniami, ktoré sú navrhnuté na dlhodobé používanie a minimálny odpad.

Cenová efektívnosť: Investujte do obalov, ktoré sa z dlhodobého hľadiska oplatia. Naše opakovane použiteľné riešenia poskytujú nákladovo efektívnu alternatívu k jednorazovým obalom, čím prispievajú k vášmu hospodárskemu výsledku.

Prispôsobenie: Prispôsobte svoj obal tak, aby vyhovoval jedinečným rozmerom a požiadavkám vašich produktov. Náš tím úzko spolupracuje s klientmi na vytváraní personalizovaných riešení, ktoré zodpovedajú ich špecifickým potrebám.

Nájdeme spoločné riešenie aj pre Vás

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu k Vášmu projektu a spoločne nájdeme vhodné riešenie.
balenie produktov
KONTAKTUJTE NÁS

Máte nejaké otázky?
Neváhajte nás kontaktovať

Nezáväzná konzultácia

Radi zodpovieme akékoľvek otázky alebo prekonzultujeme a lepšie spoznáme Váše potreby, aby sme našli to správne riešenie.