logo amg s textom

Vlakové sedadlá

Šitie a čalúnenie vlakových sedadiel pre železničný priemysel na Slovensku, v Česku a v medzinárodnej železničnej doprave.

Textilné materiály

Naše pokročilé jednoihlové a dvojihlové stroje využívame na odborné šitie poťahov sedadiel s použitím rôznych textilných materiálov. To zaisťuje odolnosť, pohodlie a profesionálne prevedenie.

Netkané textílie s fóliovým povlakom

Naše možnosti sa rozširujú na prácu s netkanými textíliami s fóliovým povlakom. To nám umožňuje vytvárať poťahy sedadiel, ktoré nielen spĺňajú estetické požiadavky, ale ponúkajú aj zvýšenú odolnosť a dlhú životnosť.

PVC materiály

Pre elegantný a moderný vzhľad sa špecializujeme na šitie poťahov sedadiel s použitím PVC materiálov. Tieto kryty poskytujú kombináciu štýlu, odolnosti a ľahkej údržby.

Výrobný proces

V našich zariadeniach sa nachádza rad špecializovaných strojov, vrátane lemovacích strojov, strojov na zipsy a vysokofrekvenčných zváracích strojov. 

Zabezpečenie kvality

Chápeme dôležitosť kvality a bezpečnosti v železničnom priemysle. Náš záväzok k dokonalosti sa odráža v dodržiavaní priemyselných noriem a certifikácií.

Nájdeme spoločné riešenie aj pre Vás

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu k Vášmu projektu a spoločne nájdeme vhodné riešenie.
šicí stroj
vystavenie vzoriek sedačiek
KONTAKTUJTE NÁS

Máte nejaké otázky?
Neváhajte nás kontaktovať

Nezáväzná konzultácia

Radi zodpovieme akékoľvek otázky alebo prekonzultujeme a lepšie spoznáme Váše potreby, aby sme našli to správne riešenie.